Vyhlídkové lety Příbram Pilotní výcvik Příbram Kontakt Příbram
Letiště Příbram

Pilotem na zkoušku

Chcete zkusit jaké to je pilotovat letadlo? Už dlouho sníte o kariéře pilota a chcete zjistit, jestli máte talent? Právě pro Vás je stvořena akce Pilotem na zkoušku - zaručeně nezapomenutelný zážitek.

Pilotem na zkoušku příbram

Poletíme a Vy budete plnit funkci pilota!

Pod dohledem zkušeného pilota si vyzkoušíte navigovat a také sami pilotovat letadlo. Budete muset být připraveni pomoci pilotovi řešit nouzovou situaci, která možná nastane, a najít vhodnou plochu, kde společně provedete nouzové přistání.

Obdarujte Vaše blízké!

Chcete partnera, příbuzného, nebo kamaráda obdarovat dárkem, na který jen tak nezapomene? Využijte dárkového poukazu, který nabízíme také na akci Pilotem na zkoušku.

Většina účastníků odchází z akce s naprostým nadšením.

Dárkový poukaz objednávejte zde

Můžete si vybrat ze dvou variant letu. Individuální Pilotem na zkoušku pro 1 osobu – v letadle budete pouze vy a instruktor, základní délka letu je 20 minut, ale let si v objednávce můžete libovolně prodloužit a čím delší čas v letadle strávíte, tím více zážitků si odnesete. Varianta Individuální pilotem na zkoušku pro 3 osoby znamená to, že si s sebou do letadla můžete vzít ještě další dvě osoby, které si budou let užívat jako vyhlídku a budou vás pozorovat, jak vám pilotování jde. Tento typ letu lze samozřejmě také libovolně prodloužit dle vašeho přání.

 Typ letu  Termín  Cena   
 INDIVIDUÁLNÍ Pilotem na zkoušku 1 os.  Individuální termín  3 900 Kč  OBJEDNAT 
 INDIVIDUÁLNÍ Pilotem na zkoušku 3 os.  Individuální termín  6 200 Kč  OBJEDNAT Pro více informací a rezervaci termínu letu nás kontaktujte na:

+420 724 001 050


Kontakt na vyhlídkové lety


Telefon

+420 724 001 050

Mail

Další kontakty letiště Příbram

Objednat let >>

Video z našich vyhlídkových letů

Pilotem na zkoušku